PIESECKÝ

servis váh a závaží

Napíšte nám e-mail

           Tel: +421905667324

© Miloš Piesecký, servis váh a závaží, Veľká voda 860, 013 22 Rosina

Textové pole: 	Ponúkame Vám naše skúsenosti pri výbere, servise a využívaní
	váh, závaží a ich príslušenstva pre všetky typy obchodných prevádzok.


	Našou výhodou sú dlhoročné skúsenosti, stabilita a flexibilita.  Radi Vám poradíme
	Pri výbere váhy, závaží alebo ich príslušenstva a poskytneme všetky služby pre
	Ich bezstarostnú prevádzku.


										Späť na úvod

 

 

 

 

 

 

 

Naše produkty

 

 

 

 

 

CAS TP. Váha má 15 priamych pamätí pre jednotkovú cenu (PLU), umožňuje odčítanie hmotnosti obalu (tara), má nulovacie tlačidlo pre nastavenie nuly. Na LCD displeji sú zobrazené údaje o jednotkovej cene, hmotnosti a celkovej cene. Váhu je možné prevádzkovať zo siete alebo napájaním 6-timi batériami. Dlhá prevádzková doba až 1000 hodín pri použití alkalických batérií predurčuje použitie váhy hlavne na tržniciach, pri ambulantnom predaji a takých miestach, kde nie je možné zabezpečiť pripojenie váhy do siete. Váha je úradne overovateľná.

CAS TP-R. Váha so stĺpikom má 15 priamych pamätí pre jednotkovú cenu (PLU), umožňuje odčítanie hmotnosti obalu (tara), má nulovacie tlačidlo pre nastavenie nuly. Na LCD displeji sú zobrazené údaje o jednotkovej cene, hmotnosti a celkovej cene. Váhu je možné prevádzkovať zo siete alebo napájaním 6-timi batériami. Dlhá prevádzková doba až 1000 hodín pri použití alkalických batérií predurčuje použitie váhy hlavne na tržniciach, pri ambulantnom predaji a takých miestach, kde nie je možné zabezpečiť pripojenie váhy do siete.

Váha je úradne overovateľná.

CAS AD Jednoduchá elektronická váha vybavená jedným displejom a vodotesnou klávesnicou. Na displeji je indikovaná iba hmotnosť. Váha je vybavená funkciou ZERO,TARA a HOLD. Vzhľadom na to, že váha má len jeden displej nie je určená k priamemu obchodnému styku, ale možno ju využiť ako skladovú alebo technologickú váhu. Funkcia HOLD umožňuje váženie živých zvierat.

Váha je úradne overovateľná.

 

 

Strana 2 ďalej

Max. váživosť  (kg)

6

15

Dielik (g)

2

5

Rozmer váž. plochy (mm)

332 x 250

Max. váživosť  (kg)

6

15

Dielik (g)

2

5

Rozmer váž. plochy (mm)

332 x 250

Max. váživosť  (kg)

2,5

5

10

25

Dielik (g)

1

2

5

10

Rozmer váž. plochy (mm)

390 x 325